PS Plus na grudzień wyciekło! Znakomita oferta szykowana przez Sony

Gry (plotka)
16369V
PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2022, 15:54

Sony powinno w grudniu zapewnić ciekawe zestawienie gier. Korporacja łącznie zaoferuje graczom aż pięć produkcji, ponieważ zainteresowani pobiorą kolekcję Mass Effecta. Poznajcie wszystkie szczegóły.

PS Plus na grudzień 2022

  • Mass Effect Legendary Edition 
  • BioMutant
  • Divine Knockout (DKO)

 Sony powinno dzisiaj lub jutro przedstawić produkcje, które zostaną udostępnione dopiero 6 grudnia, jednak wiele na to wskazuje, że kolejny raz otrzymamy bardzo ciekawe zestawienie, wśród których najważniejszym tytułem dla wielu powinno okazać się Mass Effect Legendary Edition – jak wiadomo jest to kolekcja składająca się z trzech produkcji, które zostały odpicowane przez BioWare.

Na grafice udostępnionej przez billbil kuna z Dealabs znajduje się także BioMutant – pozycja w dniu premiery mierzyła się z pewnymi problemami, jednak od tego czasu deweloperzy zadbali o znaczącą poprawę doświadczenia, a nawet wydali bezpłatną aktualizację wykorzystującą moc między innymi PlayStation 5.

Natomiast Divine Knockout to nowość – gra zadebiutuje 6 grudnia. Jest to najnowsza propozycja Red Beard Games i gracze mogą w tym wypadku oczekiwać sieciowego, platformowego brawlera.

PS Plus grudzień 2022 wyciek

Źródło: Dealabs

Komentarze (200)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper