Xbox przygotował małe ubranka na pady. Gracze rzucili się na bluzy z kapturami

Gry
3179V
Xbox Mini Controller Hoodie
Iza Łęcka | 29.11.2022, 08:18

Entuzjaści mini lodówki sygnowanej marką Xboksa mogą sięgnąć po kolejny dość nietypowy produkt przygotowany przez Amerykanów. Gdy coraz zimniej za oknem, w trakcie sesji z konsolą mogą się przydać... ubranka na pady. Niewielkie bluzy z kapturami są dostępne w dwóch kolorach.

W oficjalnym sklepie Xboksa znalazły się dwa nowe produkty, których zdecydowanie nie zaliczymy do grona „niezbędnych” akcesoriów dla wszystkich graczy. Niektórzy sympatycy rozmaitych gadżetów związanych z elektroniczną rozgrywką nie przejdą jednak obojętnie obok sezonowej oferty, w ramach której przygotowano mini ochraniacze na kontrolery wyglądające niczym rozpinane bluzy z kapturem.

Xbox Mini Controller Hoodie jest dostępny w dwóch kolorach (biały / czarny) – niezależnie od podjętej decyzji zapłacicie za dodatek 115 zł.

Okazuje się, że pomysłodawcy oferty nie spodziewali się tak żywego odbioru nowego produktu, przez co czarne bluzy są już wyprzedane. Obecnie można kupić jedynie białe ubranka, które powinny dotrzeć do szczęśliwych klientów w okresie świątecznym (dostawa jest przewidziana w dniach 15-30 grudnia).

Xbox Mini Controller Hoodie, podobnie jak Xbox Mini Fridge, jest kolejnym przykładem na spory dystans producenta Xboksa do swojej działalności i sporą spostrzegawczość na wszelkie inicjatywy społeczności. To kolejny projekt opracowany z przymrużeniem oka, który ląduje w domach graczy.

Źródło: Xbox

Komentarze (170)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper