Xbox Series X wśród „najgorętszych” produktów Black Friday. Gracze chętnie szukali ofert na konsolę

Gry
1777V
Xbox Series X|S
Wojciech Gruszczyk | 28.11.2022, 20:26

Microsoft nie zadbał o wielki zestaw ekskluzywnych produktów na drugą połowę 2022 roku, ale mimo to wielu graczy chętnie sięgnęło po amerykańską konsolę. Najnowszy raport potwierdza, że Xbox Series X cieszył się świetnym zainteresowaniem podczas Black Friday.

Adobe opublikowało nowe zestawienie dotyczące najchętniej poszukiwanych produktów i firma uwzględniła zeszłotygodniowy okres sprzedaży związany z Black Friday. Święto zakupów w przypadku konsol miał wygrać Microsoft, ponieważ to właśnie konsola Amerykanów cieszyła się największym zainteresowaniem.

Firma potwierdziła pięć „najgorętszych produktów” tegorocznego Black Friday i Xbox Series X znalazł się na liście – obok „Blue” (animacja dla dzieci), Call of Duty: Modern Warfare II, dronów oraz Macbooków.

Na liście nie znalazły się PlayStation 5, Xbox Series S oraz Nintendo Switch, ponieważ konsole najwidoczniej cieszyły się mniejszym zainteresowaniem.

Adobe nie przedstawiło konkretnych szczegółów, ale w zeszłym roku poinformowało, że wykorzystuje dane z 1 biliona wizyt na stronach sklepów oraz bierze pod uwagę ankiety od ponad 1000 sprzedawców na temat najpopularniejszych produktów.

Warto zwrócić uwagę, że Microsoft przygotował kilka ciekawych promocji, dzięki którym gracze mogli sięgnąć po Xboksa Series X w bardzo atrakcyjnych cenach.

Źródło: VGC

Komentarze (138)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper