Wiedźmin otrzyma oficjalne zestawy klocków! CD Projekt RED przedstawił pierwszy projekt

Gry
8920V
Wiedźmin klocki
Wojciech Gruszczyk | 28.11.2022, 16:09

Od lat fani Wiedźmina czekali na oficjalne klocki LEGO związane z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, a zamiast tego CD Projekt RED właśnie ujawnił współpracę z firmą Mega Construx. Gracze będą mogli złożyć między innymi Geralta. 

Można powiedzieć, że CD Projekt RED kuje żelazo, póki gorące. Firma niedawno ujawniła plany dotyczące przygotowania pięciu kolejnych gier związanych ze światem stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego, a nawet potwierdziła, że jedną z produkcji jest Wiedźmin Remake. W przyszłym miesiącu gracze zagrają w next-genowe wydanie Wiedźmin 3: Dziki Gon i jak widać zainteresowani mogą także czekać na... klocki. 

CD Projekt RED nie poszedł drogą PlayStation czy też Nintendo i nie dogadał się z firmą LEGO, a postanowił współpracować z Mega Construx – producent odpowiada za między innymi klocki z uniwersum Halo, Gry o Tron czy też Call of Duty.

„Współpracujemy z @MegaConstrux nad nowym, ekscytującym projektem. Zbuduj swoją własną scenę z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z tym świecącym zestawem kolekcjonerskim. Już wkrótce”.

Na dobry początek pokazano pierwszy zestaw – na nim Geralt mierzy się z gryfem. Jest to na pewno ciekawe nawiązanie do edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3: Dziki Gon, na której również widzieliśmy ten pojedynek. W zestawie znajdzie się także chatka, która otrzyma podświetlone elementy. 

Wiedźmin 3 klocki

Źródło: witchergame

Komentarze (125)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper