Far Cry 6: Lost Between Worlds zostanie zaprezentowane już we wtorek! Nowe DLC coraz bliżej

Gry
1497V
Far Cry 6: Lost Between Worlds
Kajetan Węsierski | 26.11.2022, 12:30

Biorąc pod uwagę oceny, Far Cry 6 okazał się naprawdę niezłym krokiem dla rozwoju jednej z głównych serii Ubisoftu. Deweloperzy dostarczyli nam w październiku ubiegłego roku naprawdę niezłą odsłonę i zapewnili kilkadziesiąt godzin porządnej zabawy. Właściwie do dziś trafiam na komentarze, iż ktoś po raz pierwszy podchodzi do tego tytułu i zazwyczaj mają one wydźwięk zdecydowanie pozytywny.

Tym bardziej nie może zaskakiwać to, jak bardzo wyczekiwane jest kolejne rozszerzenie. Podsyca to także fakt, iż nie wiemy o nim praktycznie nic. Nawet sam tytuł nie daje jasnych wskazówek, czego może dotyczyć - mowa bowiem o Lost Between Worlds. Niewiedza nie potrwa jednak długo, albowiem Ubisoft zapowiedział, że już 29 listopada, a więc w najbliższy wtorek, dodatek zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Dalsza część tekstu pod wideo

Co ciekawe, przy okazji "zapowiedzi zapowiedzi" dostaliśmy krótki materiał, który może rzucać nieco światła na to, z czym będziemy mieli do czynienia. Jakiś czas temu pojawiały się plotki na temat tego, iż pojawią się różne wymiary i portale, przez które będzie można przechodzić, a samo wideo jakby to potwierdza. Wciąż są to jednak zaledwie domysły i spekulacje, które wyjaśnią się za trzy dni. Czekacie? Macie jakieś przewidywania?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper