Sifu na nowym zwiastunie. Do gry o sztukach walki zmierza spora jesienna aktualizacja

Gry
781V
SiFu
Kajetan Węsierski | 26.11.2022, 10:30

Od premiery Sifu minęło już trochę czasu, choć przyznam sam, że czasem zapominam, że jest to tytuł, który ukazał się jeszcze w tym roku kalendarzowym. Mały projekt, ale zdecydowanie warty poznania, prawdopodobnie nie powalczy o statuetki GOTY na największych branżowych imprezach, ale bez wątpienia może pojawić się na kilku plebiscytach. A co ważniejsze - trafił do sporej liczby fanów i cały czas ma szczególne miejsce w wielu serduchach.

Już na pierwszy rzut oka widać, iż twórcy doskonale zdają sobie z tego sprawę. I nieustannie starają się za to odwdzięczać. Choć debiut miał miejsce w lutym, to gracze cały czas mogą liczyć na nową zawartość, która nie tylko usprawnia samą grę, ale także zwiększa oferowane nam możliwości. Teraz w Internecie pojawił się zwiastun aktualizacji, która ma pojawić się jeszcze nadchodzącej jesieni!

Dalsza część tekstu pod wideo

Największą nowością będzie specjalny Replay Editor, który zapowiadano już jakiś czas temu. Gracze będą mogli wybierać i wycinać konkretne momenty z ich dynamicznych pojedynków, a następnie nakładać na nie efekty i tworzyć niemal filmy akcji. Zwolnione tempo, zbliżenia i sama muzyka na pewno sprawią, że wielu poczuje się niczym w klasykach kina kopanego.

Warto tu natomiast dodać, że Sloclap dostarczy nam przynajmniej jeszcze jedną większą aktualizację - Zimową. Na ten moment niestety nie podano żadnych szczegółów na jej temat, ale prawdopodobnie - podobnie jak dotychczasowe - doda do samej gry coś ciekawego.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper