Across the Spider-Verse z Tomem Hollandem? Twórcy rozbudzają oczekiwania fanów

Filmy/seriale
686V
SpiderVerse
Kajetan Węsierski | 26.11.2022, 09:30

Skłamałbym pisząc, że na jakiś film superbohaterski czekam bardziej, niż na "Across the Spider-Verse" od Sony. Pierwsza część znakomitej animacji o Milesie Moralesie okazała się fenomenalną produkcją i została wręcz obsypana pozytywnymi ocenami oraz nagrodami. Jestem więc przekonany, że nie jestem osamotniony w tym oczekiwaniu - animacja ma wszystko, aby raz jeszcze podbić serca fanów Człowieka-Pająka.

A wiele wskazuje na to, że tym razem zabawa formułą multiwersum wejdzie na jeszcze wyższy poziom. Już jakiś czas temu pojawiały się informacje o kolejnych wersjach Pajączka, które dołączą do zabawy. Co więcej, jakiś czas temu pojawiła się ciekawa fanowska animacja, która wrzucała do animacji samego Toma Hollanda (Spider-Mana z Kinowego Uniwersum Marvela) - i wygląda teraz na to, że coś rzeczywiście może być na rzeczy!

Dalsza część tekstu pod wideo

Gdy spytano producenta "Spider-Man: Across The Spider-Verse" o to, czy wspomniany aktor pojawi się w jakiejś formie w nadchodzącym filmie, ten miał bardzo niejednoznaczną odpowiedź, która mogła rozbudzić oczekiwania. Zdradził, że "w multiwersum wszystko jest możliwe". I choć oczywiście może być to po prostu podgrzewanie atmosfery na kilka miesięcy przed premierą filmu, to chyba nikt nie będzie zaskoczony, jeśli Tom pojawi się w animacji.

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper