Wielka promocja pozwoli pobrać masę gier za darmo? Szykują się bogate święta

Plotka
5117V
Prezent
Wojciech Gruszczyk | 25.11, 16:25

W przyszłym miesiącu mamy ponownie być świadkami wielkiej promocji na serwerach Epic Games Store, podczas której pobierzemy całą masę gier za darmo. Oferta wystartuje podobno w połowie miesiąca i może trwać nawet do pierwszych dni stycznia. 

Od wczoraj na Epic Games Store możemy pobrać Star Wars Squadrons, ale najnowszy przeciek pozwala sądzić, że najlepsze dopiero przed nami. Korporacja odpowiedzialna za Unreal Engine ma ponownie w znakomity sposób celebrować święta – firma podobno zamierza zaoferować graczom całą masę gier za darmo.

Billbil-kun z Dealabs, który systematycznie ujawnia oferty PlayStation Plus, Xbox Game Pass czy też właśnie Epic Games Store, został zapytany, czy tym razem możemy oczekiwać rozbudowanej oferty w sklepie twórców Fortnite. Insider odpowiedział następującymi słowami: 

„Tak, gdzieś między 15 grudnia 2022 roku, a 10 stycznia 2023 roku”.

Warto przypomnieć, że w poprzednich latach Epic Games zaoferowało naprawdę duże zestawy gier – w 2019 roku mogliśmy pobrać aż 12 produkcji, a w latach 2020 i 2021 otrzymaliśmy w okresach świątecznych po 15 tytułów. 

Trudno powiedzieć, jak będzie wyglądać zbliżająca się oferta, ale najwidoczniej kolejny raz znacząco rozbudujemy katalog cyfrowych gier z Epic Games Store. Jak wiadomo firma w ten sposób chce zachęcić graczy do spędzania wolnego czasu na swojej platformie.

Źródło: VGC

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper