Suicide Squad może otrzymać betę lub demo? Na serwerach Microsoftu pojawiła się tajemnicza gra

Gry (plotka)
914V
Suicide Squad: Kill the Justice League.
Wojciech Gruszczyk | 25.11.2022, 19:55

Warner Bros. Games może szykować się do prezentacji oraz testów jednej ze swoich nowych produkcji. Firma dodała na serwery Microsoftu tajemniczą pozycji, którą zapewne jest jedna z nowych produkcji studia rozwijającego między innymi Suicide Squad: Kill the Justice League.

Twórcy Gotham Knights rozpoczęli już prace nad nowym tytułem, ale możemy podejrzewać, że jest jeszcze zbyt wcześnie, by nowa produkcja Warner Bros. Games Montreal trafiła już na serwery Microsoftu. Aggiornamenti Lumia natrafił jednak na tajny plik przygotowany przez Warner Bros. Interactive.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra o kodowej nazwie „MetCat” nie jest jednak małym plikiem – firma wrzuciła na serwery Microsoftu aż 43,43GB, więc jest to naprawdę spory projekt. Prawdopodobnie jest to next-genowa produkcja, ponieważ tytuł można włączyć tylko na dwóch platformach: Xboksie Series X i Xboksie Series S.

„Nowa gra Warner Bros. Interactive o nazwie kodowej MetCat (rozmiar: 43,43 GB) | XBOX Series X|S”.

Prawdopodobnie jest to coś związanego z Suicide Squad: Kill the Justice League – może Rocksteady Studios szykuje się do testów gry, które zostaną ujawnione w następnych tygodniach? Na pewno wielu graczy chciałoby sprawdzić pozycję przed przyszłoroczną premierą.

Twórcy serii Batman Arkham stoją przed trudnym zadaniem, ponieważ część tytułów nastawionych na przygody superbohaterskich drużyn w dniach premier nie oferują oczekiwanej jakości.

Źródło: Purexbox

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper