The Callisto Protocol z fotorealistyczną grafiką? Materiały robią ogromne wrażenie

Gry
3761V
The Callisto Protocol
Wojciech Gruszczyk | 25.11.2022, 13:54

Już w przyszłym tygodniu gracze trafią do więzienia Black Iron, które znajduje się na odległej planecie Callisto. Twórcy podgrzewają atmosferę przed premierą i pokazują nowe materiały z gry – na najnowszych fotkach możemy zobaczyć, jak prezentują się twarze postaci z The Callisto Protocol.

Z samego rana mogliście sprawdzić reklamę The Callisto Protocol, która może zachęcić do gry, a w ostatnich dniach jeden z twórców pochwalił się prezentacją dwóch bohaterów. Na zdjęciach zobaczycie aktorów oraz ich wersje z produkcji Striking Distance Studios.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy The Callisto Protocol już wcześniej potwierdzili, że chcą zaoferować mroczną produkcję, która na swój sposób ma zachwycać graczy oprawą. Musimy jednak pamiętać, że tytuł będzie dostępny na konsolach dwóch generacji, więc pewnie na niektórych urządzeniach zobaczymy ładniejsze widoki.

Josh Duhamel („Transformers”, „Och, życie”, „Bezpieczna przystań”) jako Jacoba Lee, Karen Fukuhara („Legion samobójców”, „The Boys”) jako Dani Nakamurą oraz Sam Witwer („Mgła”, „Adrenalina”, „Gamer”, „Dawno, dawno temu”) jako Leona Ferrisa – to trójka głównych aktorów zaangażowanych w produkcję, ale zapewne podczas przygody natrafimy na większą liczbę ocalałych – w końcu Callisto to duży ośrodek, w którym znajdowało się wielu więźniów.

„#callistoprotocol robi coś naprawdę wyjątkowego dla postaci. Pracowaliśmy 3 lata, aby przekroczyć granice sprzętu, sztuki i technologii. Jest to wynik poświęcenia i pasji tego zespołu. Nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą, co mamy do pokazania @glaucolonghi @martincontel @miguel_oenp”.

title

title

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: iryoku1

Komentarze (104)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper