Messi, Neymar i Pogba w Call of Duty. Zwiastun zaprasza do kupowania skinów

News
1083V
Messi w Call of Duty
Wojciech Gruszczyk | 24.11, 19:58

Activision zaprasza graczy na „Święto futbolu”. Na serwerach Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2.0 pojawił się pierwszy pakiet nowej zawartości, dzięki której gracze mogą wcielić się w gwiazdę reprezentacji Brazylii. 

Mistrzostwa Świata w Katarze trwają, a już za chwilę rozpocznie się mecz Brazylii z Serbią – podczas spotkania na pewno zobaczymy Naymara, który może trafić do wszystkich fanów Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2.0, ponieważ zainteresowani mogą kupić jego zestaw. Już jutro do gry trafi Paul Pogba, a w następny wtorek deweloperzy udostępnią Messiego. 

Activision rozpoczyna „Święto futbolu”, a według przecieków do gry trafi także specjalny tryb, dzięki któremu gracze wskoczą w specjalne pojazdy i trafią na mapę przypominającą boisko – wariant rozgrywki ma przypominać zmagania z Rocket League.

Jak widać wydawca Call of Duty potrafi wykorzystać okazję, by zarobić na trwającym turnieju, a pewnie gwiazdy piłki nożnej również nie mogą narzekać. Fani przykładowo Neymara czy też Messiego na pewno chętnie sięgną po skórki, by móc rywalizować ze znajomymi jako gwiazdorzy Paris Saint-Germain F.C. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper