God of War Ragnarok cieszy się dużym zainteresowaniem, ale tylko część graczy poznało już zakończenie gry

News
1699V
God of War Ragnarok
Wojciech Gruszczyk | 24.11, 16:43

Sony wczoraj potwierdziło bardzo wysoką sprzedaż God of War Ragnarok i okazuje się, że aktualnie tylko część graczy zdążyła poznać całą opowieść opracowaną przez deweloperów z PlayStation Studios.

Ukończenie God of War Ragnarok zajmuje około 23-24 godziny i produkcja może wymęczyć fanów Kratosa, ponieważ deweloperzy opracowali kilka wielkich światów – wymaksowanie pozycji zajmuje 49-50 godzin.

Sytuacja z God of War Ragnarok jest naprawdę ciekawa, bo deweloperzy opracowali intrygującą historię i aktualnie tylko 24,8% graczy zdążyło ukończyć pozycję. Jest to średni wynik, ale musimy pamiętać, że tytuł zadebiutował 9 listopada.

Według danych God of War Ragnarok kupiło 5,1 mln graczy, więc około 1,275 mln zainteresowanych dowiedziało się, czy Kratos i Atreus zdołali uciec przeznaczeniu. Możemy podejrzewać, że rezultat będzie się zwiększał – choć oczywiście grę kupią kolejni zainteresowani, którzy niekoniecznie muszą poznać całą opowieść.

Co ciekawe statystyki potwierdzają, że obecnie 3,9% graczy zdobyło platynowe trofeum w God of War Ragnarok – tutaj jednak musimy pamiętać, że choć wyzwanie nie jest specjalnie wymagające, to jednak łowcy muszą odwiedzać sporo lokacji w poszukiwaniu skarbów i nie każdy decyduje się na takie atrakcje.

Źródło: Pushsquare

Komentarze (111)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper