Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo przed świętami. Activision szykuje atrakcje

Plotka
4879V
Call of Duty Modern Warfare 2 okładka
Wojciech Gruszczyk | 24.11, 20:59

Jeszcze przed świętami ma ruszyć pierwszy darmowy weekend na serwerach Call of Duty: Modern Warfare 2. Wydawca zapewne liczy, że gracze sprawdzą tytuł i zdecydują się kupić pełną wersję gry, by w nowym roku kontynuować strzelanie.

Już wkrótce może dojść do pierwszego darmowego weekendu na serwerach Call of Duty: Modern Warfare 2. Tom Henderson na łamach Insider Gaming przedstawił konkretne plany korporacji, która już w połowie przyszłego miesiąca ma opublikować kolejna aktualizację.

14 grudnia są zaplanowane nowości na połowę 1. sezonu rozgrywkę, a już 15 grudnia ma rozpocząć się pierwszy darmowy weekend w Call of Duty: Modern Warfare 2, który będzie trwał aż do 19 grudnia.

Będzie to na pewno dobra okazja, by sprawdzić grę i zdecydować czy warto pod koniec roku sięgnąć po pełną wersję Call of Duty: Modern Warfare 2.

Twórcy mają zapewnić między innymi nowy Shipment, ale na konkrety musimy zaczekać – Infinity Ward powinno przygotować kilka nowych lokacji, następne tryby oraz nowych operatorów.

Tom Henderson wspomniał również o dwóch ciekawostkach – po pierwsze 6 grudnia ma zadebiutować aktualizacja Call of Duty Black Ops Cold War, a już wkrótce na serwerach Modern Warfare 2 pojawi się nowy tryb o nazwie „COD Ball”, który pod względem rozgrywki będzie przypominał zmagania w Rocket League.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper