Wiedźmin 3 na PS5 i XSX|S zostanie zaprezentowany wkrótce. CD Projekt RED zaprasza na pokaz

News
6315V
Wiedźmin 3
Wojciech Gruszczyk | 22.11, 18:12

CD Projekt RED właśnie potwierdził datę transmisji, podczas której zobaczymy w akcji next-genową wersję Wiedźmina 3: Dziki Gon. Polacy powinni pokazać edycje z PlayStation 5, Xboksów Series X|S oraz komputerów osobistych.

W zeszłym tygodniu CD Projekt RED potwierdził, że w grudniu zostanie wydana next-genowa aktualizacja Wiedźmina 3: Dziki Gon. Polacy zakończyli już główne prace nad nową wersją, która zostanie udostępniona za darmo fanom, którzy posiadają wersję gry na PS4, XOne i PC.

Studio jednocześnie zapowiedziało, że w niedalekiej przyszłości odbędzie się pokaz next-genowego Wiedźmina i właśnie otrzymaliśmy szczegóły – prezentacja odbędzie się 23 listopada o 18:00:

„Włącz jutro, w środę, 23 listopada o godzinie 18:00 CET REDstreams i zobacz, co nadchodzi do Wiedźmina 3: Dziki Gon w DARMOWEJ next-genowej aktualizacji w grudniu!”

Już wcześniej CD Projekt RED potwierdził, że next-genowy Wiedźmin 3 otrzyma „liczne dodatki i ulepszenia, a także zawartość dodatkową” związaną z serialem „Wiedźmin” od platformy Netflix. Twórcy postanowili zaoferować wsparcie ray tracingu, integracje modów czy też szybsze wczytywanie rozgrywki na konsolach.

W przyszłości next-genowy Wiedźmin trafi także do pudełek, ale w tym wypadku musimy zaczekać na potwierdzenie dodatkowych szczegółów. Aktualnie grę kupimy z cyfrowych sklepów lub po prostu pobierzemy pliki z serwerów/

Źródło: witchergame

Komentarze (137)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper