Fall Guys wciąż otrzymuje nową zawartość. Twórcy potwierdzają szczegóły 3. sezonu

News
387V
Fall Guys - 3 sezon
Wojciech Gruszczyk | 21.11, 20:58

Już jutro odbędzie się premiera nowej zawartości do Fall Guys. Deweloperzy rozpoczną 3. sezon zabawy, który otrzymał podtytuł „Tajemnice Głębin”. Fani w ramach aktualizacji sprawdzą między innymi ciekawe wydarzenie.

Fall Guys wróciło do życia kilka miesięcy temu, ponieważ deweloperzy zdecydowali się na pełną premierę na kolejnych platformach i zaoferowanie gry w ramach modelu biznesowego free-2-play. Od tego czasu tytuł wciąż angażuje nowych graczy, a twórcy rozwijają pozycję przez następne aktualizacje.

Już jutro odbędzie się premiera „Tajemnic Głębin”, czyli nowego sezonu, podczas którego bohaterowie wrócą z kosmosu, by odkryć sekrety starożytnego podwodnego miasta.

Twórcy potwierdzili przygotowanie pięć nowych Rund:

„Poruszaj się po krętych ścieżkach, unikając wybuchających kul w Wybuchowej Atlantydzie, a także spływaj po gigantycznym śliskim torze i zaliczaj obręcze, aby zdobyć dodatkowe punkty w Rączym obręczowisku. Potem wyrusz do ciągle zmieniających się labiryntów Puzzlowej Ścieżki i znajdź swoją drogę do zwycięstwa w Prędkim Ślizgu. A na koniec sprawdź swoją odwagę i uniknij katastrofy, unikając gigantycznych macek i gniewu głowonogaw Krakenowym Slamie”.

W grze pojawi się także wydarzenie czasowe „Bierzmy się za Krakena”, podczas którego gracze będą mogli odblokować nowy ruch „Dive Slide”, zmierzą się z masą przeszkód, a jednocześnie odblokują tonę wcześniej niedostępnych gadżetów.

W Fall Guys pojawi się także „oceaniczna przepustka” – Season Pass zawiera ponad 100 nowych poziomów z morskimi strojami, emotkami i cieszynkami. Wśród strojów pojawi się kostium SpongeBoba Kanciastoportego, potężnego Fasolkowego dovahkiina, a nawet Ultramana.

Źródło: Informacja prasowa - koolthings

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper