Final Fantasy XVI – datę premiery poznamy już wkrótce. Sklepy szykują się do zbierania zamówień

Plotka
395V
Final Fantasy XVI
Wojciech Gruszczyk | 21.11, 18:04

Już na samym początku grudnia powinniśmy poznać ostateczną datę premiery Final Fantasy XVI. Sklepy przygotowują się do zbierania zamówień przedpremierowych, a Square Enix do kolejnego pokazu gry.

Tom Henderson na łamach Insider Gaming poinformował, że w dniach 7-8 grudnia mają ruszyć zamówienia przedpremierowe na Final Fantasy XVI. To właśnie w tym czasie powinniśmy poznać ostateczną datę premiery gry zmierzającej wyłącznie na PlayStation 5.

Informator podkreśla, że choć źródła nie mogły potwierdzić dokładnej godziny startu zamówień przedpremierowych, to jednak 8 grudnia odbędzie się The Game Awards. Bardzo możliwe, że podczas tego wydarzenia zobaczymy zwiastun z datą premiery i jednocześnie zostaną uruchomione preordery.

Tom Henderson wspomina, że jedną z możliwych opcji jest pojawienie się prezentacji Final Fantasy XVI na imprezie Square Enix lub Sony, która odbyłaby się 7 grudnia.

Bardzo możliwe, że właśnie na początku przyszłego miesiąca ruszy ostatni etap promocji Final Fantasy XVI, ponieważ tytuł Japończyków ma trafić na rynek latem 2023 roku. Square Enix może mieć jeszcze kilka miesięcy na pobudzenie zainteresowania fanów IP.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper