Shazam! 2 bez zaskoczeń w kwestii kategorii wiekowej. Film nie dostanie "R", ale nie zabraknie mocnych scen

Filmy i seriale
293V
Shazam
Kajetan Węsierski | 20.11, 09:30

Jeśli chodzi o przyszłoroczne produkcje z gatunku superhero, to według wielu osób, jedną z najciekawszych jest kontynuacja przygód Shazama. Pierwszy film - choć nie okazał się niczym przełomowym w ramach DC Extended Universe - spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, a wielu fanów zgodnie twierdziło, że czuć od niego komiksową magię. 

Niestety na debiut musimy jeszcze nieco poczekać, albowiem jakiś czas temu przekazano, że premiera zostaje przeniesiona na 17 marca 2023 roku. Pozostało więc kilka miesięcy oczekiwań, ale zdecydowanie warto uzbroić się w cierpliwość, albowiem może być ciekawie. I to nawet pomimo faktu, iż nie będziemy tu mieli do czynienia z najwyższą kategorią wiekową. 

Według najnowszej oceny, "Shazam! Furt of the Gods" jest filmem rozpatrywanym w kategoriach PG-13. Nie należy więc liczyć na brutalność rodem z horrorów czy choćby "Jokera", ale nie będzie to także produkcja przeznaczona dla najmłodszych - nie zabraknie bowiem "brutalnych scen akcji i mocnego języka". Cóż - zobaczymy, czy ta sama formuła ma szansę sprawdzić się kolejny raz. 

Źródło: ComicBook

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper