AEW Fight Forever z prezentacją rozgrywki! Sprawdźcie nowy zwiastun konkurencji WWE

News
420V
AEW: Fight Forever
Kajetan Węsierski | 20.11, 10:30

W świecie amerykańskiego wrestlingu królują obecnie dwie organizacje - WWE z bardzo długą historią i wieloletnim statusem hegemona oraz AEW, które powstało zaledwie kilka lat temu i całkiem udanie rzuciło rękawicę "starszemu bratu". W popkulturowej świadomości cały czas głośniej jest o tym pierwszym (głównie przez wzgląd na media poza programami TV), ale drudzy zamierzają iść przetartymi śladami i robić to... Lepiej!

Choćby z tego względu jeszcze w wakacje usłyszeliśmy o AEW Fight Forever, a więc grze wideo na licencji wspomnianej organizacji, która jest odpowiedzią na serię WWE 2K. Jeszcze w sierpniu dostaliśmy pierwsze materiały zapowiadające "powrót do Złotej Ery wrestlingu", a teraz wreszcie otrzymaliśmy materiał, który prezentuje nam elementy rozgrywki i kilka fragmentów "brutalnych" ringowych starć.

Na ponad minutowym wideo przewija się kilka znanych osobistości ze świata All-Elite Wrestling (jak choćby Adam Page, Chris Jericho, Sting, czy MJF) - nie brakuje doskonale znanych finiszerów, jak również krwawych scen, gdzie zawodnicy korzystają z gaśnic czy kijów baseballowych. Jestem przekonany, że nie zabraknie osób, które będą zadowolone. Sama grafika nie jest oczywiście fotorealistyczna, ale przy grach wrestlingowych najważniejszy jest gameplay (co pokazało kilka minionych odsłon WWE od 2K). Jak poradzi sobie THQ Nordic? Przekonamy się w 2023 roku!

Źródło: YouTube

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper