Call of Duty Warzone 2 z „Korzyściami PlayStation”. Gracze odpalili pierwszą atomówkę

News
1454V
Call of Duty Warzone Korzyści PlayStation
Wojciech Gruszczyk | 18.11, 19:33

Na serwerach Call of Duty: Warzone 2 doszło do wielkiego wybuchu. Po zaledwie dobie od startu gry, gracze odpalili pierwszą atomówkę. Wydarzenie zostało zaprezentowane na materiale i nawet twórcy pogratulowali zainteresowanym.

Sony kontynuuje współpracę z Activision i nie tylko w Call of Duty Modern Warfare 2 pojawią się „Korzyści PlayStation”. Japończycy zadbali o dodatki dla swojej społeczności również w przypadku Call of Duty: Warzone 2.

Jak wiadomo Sony próbuje zablokować transakcję Microsoftu z Activision Blizzard, a jednocześnie nie ma problemu z blokowaniem treści klientom amerykańskiej korporacji. Wygląda to dość zabawnie, ale jeszcze przed premierą PlayStation 5 wspominaliśmy, że korporacja zwróciła się do wszystkich wydawców i deweloperów third-party, by płacić za ekskluzywny dostęp do gier oraz dodatkowej zawartości.

Gracze PlayStation w tym wypadku mogą liczyć na wydarzenia podwójnego XP, dodatkowe sloty na wyposażenie, bonus XP do broni podczas rozgrywki z innymi fanami PlayStation i opcję przeskoczenia 5 dodatkowych poziomów w Battle Passie. Na klientów Sony czekają także darmowe skórki.

Na deser możecie sprawdzić, jak na serwerach Call of Duty Warzone 2 prezentuje się atomówka – gracze odpalili pierwszy nuke.

Źródło: YouTube / Twitter

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper