Spider-Man: Miles Morales na PC robi duże wrażenie. Gameplay na RTX 4090 – gra działa w ponad 100 fps

News
1083V
Spider-Man: Miles Morales
Wojciech Gruszczyk | 18.11, 17:35

Sony systematycznie wrzuca na PC kolejne gry i choć niektóre porty nie prezentują odpowiedniej jakości, to jednak Spider-Man: Miles Morales należy do grona świetnie zrealizowanych produkcji. Minęło embargo na prezentowanie swoich wrażeń z tytułu, więc możemy sprawdzić gameplay na RTX 4090.

Spider-Man: Miles Morales w 2020 roku trafił na PlayStation 5 i PlayStation 4, ale jest to następna pozycja, która za sprawą studia Nixxes Software właśnie zadebiutowała na komputerach osobistych. Studio Sony zajmujące się tworzeniem kolejnych portów tym razem nie zawiodło i według pierwszych opinii – deweloperzy oferują znakomitą zabawę.

Spider-Man: Miles Morales na PC wygląda świetnie, a jednocześnie tytuł nie ma problemów z płynnością animacji – na RTX 4090 możecie liczyć na rozgrywkę w ponad 100 klatkach na sekundę przy maksymalnych ustawieniach oraz z włączonym ray tracingiem. Tytuł ma również dobrze działać na znacznie słabszych sprzętach.

Produkcja Insomniac Games to ostatnia tegoroczna premiera Sony na PC. W przyszłym roku Japończycy zaoferują graczom między innymi The Last of Us Part I, a według przecieków możemy również oczekiwać nowego wydania Returnal.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper