Immortality dostępne za darmo na platformie Netflix. Widzowie mogą zagrać w jedną z najlepszych gier 2022 roku

News
872V
Immortality
Wojciech Gruszczyk | 18.11, 20:55

Netflix zaprasza graczy na kolejną produkcję. Klienci platformy mogą tym razem zapoznać się z najnowszą opowieścią Sama Barlowa, którego Immortality zostało docenione przez wielu dziennikarzy.

Sam Barlow to twórca Her Story oraz Telling Lies, które zebrały sporo pochwał od graczy oraz dziennikarzy. Immortality aktualnie zadebiutowało na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych i tytuł również cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami – jest to 11. najlepiej oceniana gra 2022 roku (88%).

Immortality to kolejna pozycja doświadczonego dewelopera, która nie wymaga genialnej zręczności oraz wyjątkowego opanowania kontrolera, ponieważ Sam Barlow przedstawia interaktywne historie. To właśnie dzięki temu jego pozycje świetnie działają i oferują dobre wrażenia na urządzeniach mobilnych.

Netflix doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc korporacja nawiązała współpracę z doświadczonym deweloperem – Immortality zostało udostępnione ekskluzywnie w ramach Netflix Game i klienci platformy mogą za darmo włączyć historię. Wystarczy wejść przez aplikację, by otrzymać dostęp do rozbudowanej opowieści.

Netflix na początku poprosi graczy o pobranie małego pliku, ale po włączeniu otrzymacie komunikat o ściągnięciu 12GB.

Korporacja opublikowała zwiastun, który powinien zaintrygować niektórych graczy. Warto pamiętać, że tytuł jest wciąż dostępny w Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper