Splinter Cell Remake na pierwszych materiałach. Ubisoft rozbudza nadzieję i wspomina serię

Gry
3174V
Splinter Cell Remake
Wojciech Gruszczyk | 17.11.2022, 17:37

Ubisoft opublikował specjalny materiał podsumowujący 20 lat istnienia marki Splinter Cell i na filmie pojawiają się grafiki koncepcyjne ze Splinter Cell Remake. Ujęcia rozbudzają oczekiwania – choć nadal nie wiemy, kiedy Sam Fisher powróci.

Ubisoft rozpoczął dzisiaj promocję z okazji Black Friday i zaprosił graczy na bezpłatne pobieranie pierwszego Splinter Cell. Gra jest dostępna w specjalnej promocji, więc zainteresowani mogą ponownie zapoznać się z pierwszą przygodą legendarnego oficera CIA. 

Twórcy jednocześnie opublikowali wspominkowy materiał, który podsumowuje historię serii Splinter Cell – dyrektor kreatywny Chris Auty, dyrektor techniczny Christian Carriere, starszy projektant gier Andy Schmoll, zastępca dyrektora ds. projektowania poziomów Zavian Porter oraz kilku gości Ubisoftu opowiadają o IP oraz nadciągającej produkcji.

Deweloperzy wspominają o pracy nad rozwojem uniwersum, ale jednocześnie otrzymaliśmy spojrzenie na pierwsze materiały z Splinter Cell Remake. Deweloperzy przedstawili kilka intrygujących grafik koncepcyjnych. 

Ujęcia pokazują głównego bohatera w różnych miejscach – zawsze protagonista znajduje się w cieniu, co jest oczywiście znakiem rozpoznawczym uniwersum francuskiej korporacji.

title

title

title

title

title

title

title

Źródło: YouTube.com

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper