Splinter Cell za darmo. Promocja pozwala pobrać tytuł Ubisoftu

Gry
4710V
Ubisoft testował latem „grę w stylu Splinter Cell”. Deweloperzy mogą czerpać garściami z Hitmana
Wojciech Gruszczyk | 17.11.2022, 16:35

Francuska korporacja oferuje graczom ciekawą produkcję. Zainteresowani mogą za sprawą oferty na Black Friday pobrać za darmo pierwszą część serii Splinter Cell. Gra została udostępniona na komputery osobiste.

Ubisoft rozpoczął Black Friday w swoim cyfrowym sklepie, dzięki któremu możemy kupić między innymi Ubisoft+ za 29,95 zł na miesiąc lub sięgnąć po szereg gier w znacznie lepszych cenach. Oferta jest bardzo rozbudowana – TUTAJ znajdziecie pełną listę przecenionych tytułów.

Korporacja chce jednocześnie zachęcać do swojej oferty i postanowiła zaoferować graczom za darmo Splinter Cell. Jest to pierwsza odsłona serii, która pierwotnie trafiła na pierwszego Xboksa (2002), ale po kilku miesiącach wylądowała na między innymi komputery osobiste.

Splinter Cell to cenione IP, które przez lata zostało rozbudowane o wiele świetnych przygód, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że Ubisoft zaniedbał markę. W zeszłym roku korporacja potwierdziła, że pracuje nad rozwojem pełnoprawnego remake'u. Trudno jednak powiedzieć, kiedy zadebiutuje nowa przygoda, ponieważ Ubisoft dotychczas nie przedstawił wielu konkretów na temat projektu. Gra w zeszłym miesiącu straciła reżysera.

Źródło: Wario64

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper