Missing na pierwszym zwiastunie. Sony szykuje kontynuację serii Searching

Filmy i seriale
319V
Missing
Wojciech Gruszczyk | 16.11, 19:03

Sony w 2018 roku opublikowało film „Searching”, w którym córka pewnego mężczyzny przestaje odpowiadać na wiadomości i ojciec zaczyna ją szukać. Film cieszył się wystarczającym zainteresowaniem, więc korporacja postanowiła stworzyć nowe uniwersum i „Missing” jest drugą produkcją z młodej serii.

20 stycznia odbędzie się premiera „ Missing”, czyli najnowszej historii wyreżyserowanej i napisanej przez Willa Merricka i Nicka Johnsona. Duet postanowił przedstawić historię June (w tej roli Storm Reid), która próbuje odnaleźć swoją matkę:

„Kiedy jej matka (Nia Long) znika podczas wakacji w Kolumbii ze swoim nowym chłopakiem, poszukiwania odpowiedzi przez June (Storm Reid) są utrudnione przez międzynarodową biurokrację. Uwięziona tysiące mil od Los Angeles, June kreatywnie wykorzystuje wszystkie najnowsze technologie, które ma pod ręką, aby spróbować ją odnaleźć, zanim będzie za późno. Ale gdy sięga głębiej, jej cyfrowe śledztwo rodzi więcej pytań niż odpowiedzi... a gdy June odkrywa tajemnice dotyczące jej mamy, odkrywa, że tak naprawdę nigdy jej nie znała”.

„Missing” nie jest tak kontynuacją wspomnianego „Searching”, ale widzowie podczas oglądania najnowszej opowieści znajdą wiele „zabawnych nawiązań” do pierwszego filmu. Twórcy przedstawią teraz nową historię zupełnie innej rodziny – jest to „kolejna odsłona uniwersum Searching”.

W „Missing” będziemy świadkami interesującego odwrócenia sytuacji, ponieważ często w podobnych historiach rodzice szukają swoich pociech, a tutaj dziecko będzie rozpaczliwie poszukiwać informacji o swojej matce.

Już pierwszy zwiastun w ciekawy sposób łączy „Missing” z „Searching”, ponieważ oba projekty korzystają z ciekawej prezentacji wydarzeń – cały czas obserwujemy akcję z kamery smartfona lub komputera.

Źródło: IGN

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper