Polacy szykują horror, który przerazi graczy? Pierwsze materiały robią ogromne wrażenie

News
2511V
Artur Łączkowski Horror
Wojciech Gruszczyk | 16.11, 16:01

Bloober Team od lat specjalizuje się w realizowaniu horrorów i twórcy przygotowują właśnie Silent Hill 2 Remake. Jak to jednak często w naszej branży bywa – część deweloperów poszukuje nowych wrażeń i Artur Łączkowski został reżyserem horroru, który na pierwszych materiałach wygląda znakomicie.

Na początku 2022 roku Artur Łączkowski potwierdził, że z powodów prywatnych odszedł z Bloober Team, ale na szczęście udało mu się wrócić do branży gier. Deweloper już kilka dni temu opublikował pierwszą zajawkę nowego projektu, a teraz możemy sprawdzić mały fragment rozgrywki.

Reżyser pozycji w rozmowie z naszą redakcją potwierdził, że gra powstaje od 2022 roku, ale już teraz zdecydował się na pokaz małego fragmentu rozgrywki z prototypowej wersji produkcji. Ujęcie robi gigantyczne wrażenie i na pewno pojawi się w ostatecznej wersji opowieści – choć możecie mieć pewność, że całość będzie wyglądać znacznie lepiej.

W przyszłym roku powinniśmy zobaczyć pełną zapowiedź, a warto podkreślić, że pozycja jest rozwijana przez deweloperów, którzy pracowali przy „renomowanych horrorach”.

Artur Łączkowski podkreślił, że aktualnie nie może zdradzić za wiele, jednak jest to „duży projekt, z dużymi nazwiskami i budżetem”. Produkcja powstaje na Unreal Engine 5.

Dzisiaj możemy sprawdzić wspomniany fragment, a dodatkowo reżyser dorzucił kilka screenów.

Artur Łączkowski Horror

Artur Łączkowski Horror

title

Źródło: Artur Łączkowski

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper