Sony pokazuje najważniejsze nowości z tego tygodnia i zachęca do wyprzedaży gier z PS5 i PS4

News
1235V
f
Bartosz Dawidowski | 16.11, 10:38

Sony jak co tydzień prezentuje najgorętsze nowości, wydawane na PS5 i PS4. Sprawdźmy, w co warto zagrać w najbliższych dniach!

Redakcja PlayStation Access opublikowała najnowszy film z serii „New PS4 & PS5 Games This Week”. W przeglądzie nowości wydawniczych z tego tygodnia nie zabrakło promocji darmowego Call of Duty: Warzone 2.0. W nowej propozycji dla fanów strzelanek free-to-play otrzymujemy przede wszystkim nową mapę oraz sporo gameplayowych ulepszeń i modyfikacji (przykładowo pojazdy mają teraz limit paliwa) . Propozycja dostępna od 16 listopada jest dystrybuowana za darmo (free-to-play).

Według PlayStation Access najważniejszą nowością tygodnia jest Call of Duty: Warzone 2.0. To jednak nie koniec nowości lądujących na PS5 i PS4. Oficjalny kanał youtubowy Sony promuje The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me. Gra, która ma nas przerazić klimatem hororu trafi do dystrybucji już 18 listopada.

Kolejne świeże wydawnictwo to Goat Simultor 3. Zwariowana produkcja pozwala tym razem na rozróbę w grupach liczących nawet 4 graczy. Tytuł wejdzie do sprzedaży na PS5 już 17 listopada 2022 r. Sony nie zapomniało też o Norco, wysoko ocenianej produkcji z PC (średnia 8,9/10), która wyląduje na PS4 i PS5 17 listopada. Firma wspomina też o promocjach aktualnie obowiązujących na PS Store. O dużej wyprzedaży gier z PS4 i PS5, która potrwa do 19 listopada, pisaliśmy w tym miejscu.

Źródło: https://youtu.be/C_b2ogPE5Rw?list=PLrJ7odEEpCbFrjuo_MTrH3vcAXmnRhrto

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper