Call of Duty Warzone 2 – już możemy pobierać nową grę. Premierowy zwiastun zachęca do Battle Royale

News
4460V
Call of Duty Warzone 2
Wojciech Gruszczyk | 14.11, 19:06

Już w tym tygodniu będziemy świadkami kolejnej wielkiej premiery. Activision Właśnie opublikowało finałowy zwiastun Call of Duty: Warzone 2 i gracze mogą pobierać produkcję, która ma od premiery zaskoczyć fanów strzelania dużą zawartością.

O godzinie 19:00 ruszyło wstępne pobieranie Call of Duty Warzone 2. Gracze na wszystkich platformach mogą przygotować się na wielką premierę, ponieważ już w środę odbędzie się premiera strzelanki na konsolach dwóch generacji (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One) oraz na komputerach osobistych.

Call of Duty Warzone 2 - preload

Twórcy zdecydowali się na całą masę zmian względem pierwszej pozycji Battle Royale – teraz sprawdzimy zupełnie nową mapę, pobiegamy po nowym gułagu, skorzystamy z wcześniej niedostępnego sklepu, podczas rozgrywki będziemy musieli zwracać uwagę na wypowiadane słowa (czat zbliżeniowy), a rywalizacja zostanie zamknięta na kilku mniejszych strefach (okręgi).

Deweloperzy stworzyli także rywalizację TPP, więc podobnie jak w przykładowo Playerunknown's Battlegrounds będziemy mogli teraz obserwować całą postać. Deweloperzy opracowali także zupełnie nowy tryb DMZ, podczas którego gracze wezmą udział w sieciowych zmaganiach dopieszczonych przez narrację – drużyny będą wykonywać misje i zawalczą z innymi zawodnikami oraz zespołami sterowanymi przez SI.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper