Splatoon 3 z masą nowej zawartości. Nintendo potwierdza szczegóły Chill Season

News
293V
Splatoon 3
Wojciech Gruszczyk | 14.11, 20:44

Japończycy nie marnują okazji i rozwijają swój wielki hit. Splatoon 3 już wkrótce zostanie znacząco rozbudowany, co powinno sprawić, że fani produkcji przez całe święta będą walczyć na arenach i mierzyć się w następnych wyzwaniach.

Splatoon 3 to jeden z ostatnich wielkich hitów Nintendo. Gra sprzedaje się zaskakująco dobrze, więc Japończycy zapowiedzieli pierwszą dużą aktualizację – już 1 grudnia 2022 roku wszyscy gracze pobiorą darmową paczkę nowej zawartości, która zaoferuje kilka ciekawych elementów.

Chill Season pozwoli graczom sprawdzić dwa nowe tryby (Big Run i X Battles), zawalczymy na dwóch kolejnych mapach (Brinewater Springs i Flounder Heights) oraz skorzystamy z 10 powracających broni. Do gry trafi również nowy sprzęt, emotki czy też naklejki. 

Japończycy potwierdzili, że zawartość zostanie zaoferowana za darmo, ale wcześniej korporacja informowała, że przygotowuje także płatne dodatki – bardzo możliwe, że w tym wypadku firma wykorzysta schemat rozwoju znany ze Splatoon 2. Ubiegłoroczna odsłona otrzymywała paczki zawartości, które pobieraliśmy za darmo, ale jednocześnie gracze mogli sięgnąć po duże rozszerzenie.

Na poniższym zwiastunie zobaczycie nową zawartość opracowaną dla posiadaczy Splatoon 3:

Źródło: Nintendo

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper