God of War Ragnarok zaliczył graficzny upgrade? Gra w niektórych scenach wygląda lepiej niż na zwiastunach

News
2183V
God of War Ragnarok graficzny upgrade
Wojciech Gruszczyk | 14.11, 15:31

God of War Ragnarok to jedna z tych produkcji, które mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć graczy. Tytuł oferuje wiele pięknych wizualnie lokacji, a okazuje się, że w niektórych momentach pozycja wygląda lepiej niż na zwiastunach.

God of War Ragnarok jest chwalony za między innymi fabułę oraz rozgrywkę, ale mając odpowiedni sprzęt możecie również nacieszyć oczy pięknymi lokacjami oraz widowiskowymi efektami podczas pojedynków. Tytuł zadebiutował na dwóch generacjach i choć na PlayStation 4 deweloperzy zapewnili grafikę na dobrym poziomie, to jednak posiadacze PlayStation 5 mogą liczyć na kilka przyjemnych dla oka ulepszeń.

Jak się okazuje – w niektórych momentach God of War Ragnarok jest w ostateczności ładniejszy względem prezentowanych wcześniej zwiastunów. Twórcy najwidoczniej do ostatniego momentu dbali o poprawki wizualne i przykładowo znana scena ataku Freji na Kratosa wygląda znacznie lepiej, ponieważ bogini miłości została dopracowana. Łatwo w tym miejscu dostrzeżecie odświeżoną (mroczniejszą) kolorystykę.

Nie w każdy miejscu możemy mówić o tak dużych ulepszeniach, a w niektórych sytuacjach dostrzeżecie pewne pogorszenia w grafice, ale jak widać deweloperzy Sony do ostatniego momentu dbali, by dopracować pozycję.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (148)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper