God of War Ragnarok na pierwszym PlayStation. Demake porównane z grą na PS5 i PS4

News
1787V
God of War Ragnarok demake
Wojciech Gruszczyk | 14.11, 14:06

Najnowsza produkcja PlayStation Studios zadebiutowała na dwóch konsolach, ale nie musieliśmy długo czekać, by zobaczyć wizję God of War Ragnarok na pierwszym PlayStation. Na popularnym „Szaraku” tytuł wyglądałby ciekawie.

God of War Ragnarok to jedna z najlepiej ocenianych gier 2022 roku, a jeden z twórców postanowił sprawdzić, jak przygoda Kratosa prezentowałaby się na pierwszym PlayStation. Jackarte wykorzystał znany zwiastun, który odtworzył w specjalnej wersji.

Na materiale możemy zobaczyć, jak Kratos paruje atak Freji, Atreus strzela w niebo, a na końcu... bogowie wojny próbują chwycić swoje kwadratowe dłonie. Na filmie pojawia się nawet tajemnicza postać w drzwiach chaty głównych bohaterów, a pod koniec swój sprzęt pokazuje Thor.

Autor przygotował nie tylko demake, ale nawet zadbał o to, by porównać swoją pracę do oficjalnego materiału – w tej sytuacji możemy lepiej porównać projekt z pozycją, która w ostatnich dniach podbija rankingi sprzedaży na pierwszych rynkach.

W zeszłym tygodniu pojawił się już pierwszy raport, według którego God of War Ragnarok zdołał pobić premierę wszystkich poprzednich odsłon serii. Gra zanotowała wielki sukces na Wyspach.

Źródło: Eurogamer

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper