Call of Duty: Modern Warfare 2 podbiło PlayStation Store. Nowości cieszyły się wielkim zainteresowaniem

News
1939V
PlayStation Store - październik - 2022
Wojciech Gruszczyk | 10.11, 15:25

Październik był przeładowany ciekawymi grami, które zostały docenione przez wielu graczy. Fani PlayStation chętnie sięgali po nowości, czego najlepszym dowodem jest zestawienie pobierania z PlayStation Store.

W zeszłym miesiącu na konsole Sony trafiło kilka naprawdę mocnych gier, ale gracze najchętniej sięgali po Call of Duty: Modern Warfare 2. Strzelanka Activision zajęła pierwsze miejsce w trzech z czterech zestawieniach – tylko europejscy posiadacze PS4 chętniej sięgnęli po FIFA 23.

Gra EA Sports zanotowała również bardzo dobry wynik, jednak ostatecznie nie udało się pokonać siły rozpędzonego Call of Duty... choć sytuacja jest na pewno ciekawa, ponieważ Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz FIFA 23 osiągnęły rekordowe premiery. Dobre miejsce w zestawieniu PS5 osiągnął także Gotham Knights.

Świetne debiuty w przypadku gier free-2-play zanotowały Overwatch 2 i The Sims 4 – pozycje zdołały wskoczyć na wysokie miejsca w rankingu PlayStation Store. 

Warto podkreślić, że Sony publikuje zestawienia pobrań, jednak gdy na rynku pojawia się kilka nowości, to możemy łatwo sprawdzić faktyczne zainteresowanie klientów japońskiej korporacji. 

title

title

title

Źródło: PlayStation

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper