Call of Duty: Warzone 2 zajmie mnóstwo miejsca. Rozmiar gry zaskoczy graczy

News
4787V
Call of Duty Warzone 2
Wojciech Gruszczyk | 10.11, 20:41

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera Call of Duty: Warzone 2 i będzie to kolejna produkcja, która zajmie ponad 100GB. Możemy mieć jednak pewność, że to dopiero początek, a w przyszłości rozmiar gry zostanie znacząco zwiększony.

Activision wczoraj przedstawiło pierwsze konkrety dotyczące Call of Duty: Warzone 2. Gra otrzyma mnóstwo zawartości i będzie to znacząco rozbudowana propozycja względem pierwszej gry Battle Royale w serii Call of Duty.

Deweloperzy najwidoczniej wrzucili już pliki z Call of Duty: Warzone 2 na serwery Microsoftu, ponieważ Aggiornamenti Lumia potwierdził, że wersja na Xboksy ma zajmować 115.62GB. Jest to naprawdę spory plik, który może spowodować, że część graczy będzie zmuszona do usunięcia kilku produkcji z dysków konsol.

Warto pamiętać, że deweloperzy gier z serii Call of Duty mają wciąż problem z przygotowywaniem małych aktualizacji. Call of Duty: Modern Warfare 2 otrzymał w zeszłym tygodniu wielką łatkę – posiadacze Xboksów musieli pobrać około 50GB danych.

Nie znamy jeszcze rozmiaru z PS5, PS4 i PC, ale biorąc pod uwagę działania deweloperów odpowiedzialnych za tę serię, możemy spodziewać się, że także w tym wypadku pobierzemy ogromne pliki.

Źródło: Aggiornamenti Lumia

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper