Dwie wysoko oceniane gry od dzisiaj za darmo w Epic Games Store. Ostatnie godziny, by pobrać Rising Storm 2

News
2853V
Shadow Tactics
Bartosz Dawidowski | 10.11, 12:21

Epic Games wciąż próbuje zachęcić jak największej osób do regularnego korzystanie z systemu dystrybucji EPic Games Store. Jedną z największych zachęt jest regularne udostępnianie pełnych wersji gier kompletnie za darmo.

Po Filament i świetnym Rising Storm 2: Vietnam, które są dostępne do pobrania już tylko do godziny 17:00, pora na kolejną porcję gratisowej zabawy. O godzinie 17:00 dzisiaj (10 listopada) na Epic Games Store będziemy mogli pobrać bez żadnych opłat bardzo udane i chwalone w recenzjach Shadow Tactics: Blades of the Shogun oraz Alba: A Wildlife Adventure.

Jak zwykle oferta promocyjna będzie dostępna przez 7 dni, w tym przypadku do 17 listopada. Epic Games Store udostępnia wybrane tytuły gratisowo – wystarczy tylko zalogować się do tego systemu cyfrowej dystrybucji.

Shadow Tactics to tytuł wyjątkowo warty uwagi – w szczególności, jeśli lubicie produkcje skradankowe i taktyczne, w stylu serii Commandos. Gra wydana w 2016 roku wypracowała sobie średnią 8,3/10 w serwisie OpenCritic. Nie mniej ciekawa jest Alba, wprowadzona na rynek w grudniu 2020 roku. Tytuł uzyskał średnią 8,2/10 w serwisie OpenCritic.

Źródło: https://store.epicgames.com/en-US/free-games

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper