Horror ze Świętym Mikołajem w roli głównej. Zwiastun prezentuje Christmas Bloody Christmas

Filmy i seriale
929V
Christmas Bloody Christmas
Wojciech Gruszczyk | 09.11, 18:23

„Christmas Bloody Christmas” to kolejny slasher, który może zainteresować fanów krwawych historii. Jeszcze w tym roku widzowie zobaczą, jak Święty Mikołaj chwyta za między innymi siekierę i rozpoczyna serię morderstw.

„Christmas Bloody Christmas” nie będzie wielkim hitem, który podbije kina i zagrozi „Avatarowi” w zestawieniu box office, ale w ostatnim czasie podobne historie cieszą się zaskakująco dużym zainteresowaniem, więc twórcy chętnie inwestują w reklamę i chcą prezentować swoje przygody szerokiej publice.

Za propozycję w roli reżysera i scenarzysty odpowiada Joe Begos, który wcześniej opracował takie killery jak „Ekstaza”, „Klub weteranów” czy też „Almost Human” – to wszystko są krwawe horrory, w których nie brakuje uciekania przed mordercą z wielkimi nożami lub innymi tasakami.

Akcja „Christmas Bloody Christmas” rozgrywa się w Wigilię – gdy główna bohaterka chce się po prostu upić i dobrze się bawić, na jej drodze stanie mechaniczny Święty Mikołaj, który postanowił wymordować wszystkie żyjące osoby.

„Christmas Bloody Christmas” zadebiutuje 9 grudnia, więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać informacje dotyczące dystrybucji historii w Polsce.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper