Nintendo Indie World Showcase z prezentacją nowych gier. Oglądajcie z nami show Japończyków

News
469V
Nintendo Indie World zapowiedziany. Szykujcie się na kolejny pokaz gier na Nintendo Switcha
Wojciech Gruszczyk | 09.11, 17:54

Już za kilka minut rozpocznie się rozbudowany Indie World Showcase, podczas którego zobaczymy całą masę gier zmierzających w następnych miesiącach na Nintendo Switcha. Producent na dobry początek skupi się na mniejszych tytułach.

W najbliższym czasie Nintendo powinno zorganizować kolejny Nintendo Direct, który przygotuje graczy na przyszłoroczne premiery z segmentu AAA. Korporacja szykuje kilka głośnych premier na początek 2023 roku, a jednocześnie powinniśmy poznać plany na drugą połowę roku.

Korporacja chce dzisiaj przygotować graczy na mniejsze przygody i o godzinie 18:00 rozpocznie się Nintendo Indie World Showcase, podczas którego na pewno zobaczymy szereg ciekawych gier, które w przyszłości wylądują na platformie Nintendo.

Wydarzenie będzie trwać 25 minut, więc w tym czasie powinniśmy zobaczyć kilka naprawdę świetnych tytułów – jak wiadomo Nintendo Switch idealnie nadaje się do mniejszych pozycji.

Trudno jednak powiedzieć, czego możemy się tak naprawdę spodziewać, ale zachęcamy fanów Nintendo do wspólnego oglądania wydarzenia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper