Razer Wolverine V2 Pro to pierwszy pro-pad Razer dla PS5. Sprzęt w bardzo dużej cenie

News
2337V
Razer Wolverine V2 Pro
Wojciech Gruszczyk | 09.11, 17:19

Razer zaprezentował swój najnowszy kontroler, który tym razem został przygotowany z myślą o PlayStation 5, ale urządzenie zadziała także z PC. Razer Wolverine V2 Pro poprawi kilka elementów poprzednika.

Razer ma spore doświadczenie w przygotowywaniu profesjonalnych kontrolerów i firma właśnie pokazała Razer Wolverine V2 Pro. Urządzenie podłączymy z konsolami za pomocą bezprzewodowej łączności Razer HyperSpeed 2.4GHz, ale oczywiście nadal możemy wykorzystać klasyczny przewód.

Razer Wolverine V2 Pro otrzymał przełączniki Mecha-Tactile, które podczas klikania działają identycznie jak profesjonalne myszki. Firma dorzuca wymienne grzybki (wysokie/wklęsłe i krótkie/wypukłe).

„Razer Wolverine V2 Pro to zupełnie nowy wymiar szybkości i jakości rozgrywki. Kontroler łączy w sobie wszystko to, czego potrzebują najbardziej wymagający gracze konsolowi i PC, aby grać i wygrywać” – powiedział Richard Hashim, szef działu Mobile & Console.

Kontroler ponownie otrzyma dodatkowe przyciski M1/M2 obok triggerów i bumperów, a M3/M4/M5/M6 na tylnej ścianie. Producent pamiętała także o oświetleniu Razer Chroma.

Razer Wolverine V2 Pro nie zapewni haptycznych wibracji znanych z DualSense, ale Razer zaoferuje „HyperTriggers” – dzięki tej opcji zmniejszymy ruch L2 i R2, co ma zapewnić lepszą rozgrywkę w między innymi strzelankach.

Razer pozwoli graczom na wykorzystywanie aplikacji, by zająć się pełną personalizacją sprzętu. Razer Wolverine V2 Pro został wyceniony na 299,99 euro (około 1410 zł).

title

title

title

title

title

Źródło: Informacja prasowa - Kool Things

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper