God of War Ragnarok x Sackboy Wielka Przygoda. Darmowe stroje do pobrania

News
361V
God of War Ragnarok x Sackboy Wielka Przygoda
Wojciech Gruszczyk | 09.11, 17:02

Twórcy Sackboy Wielka Przygoda ponownie wykorzystują okazję, by zapewnić graczom stroje związane z premierą nowej gry PlayStation. W cyfrowym sklepie Sony znajdziecie już kostiumy z God of War Ragnarok.

Sackboy Wielka Przygoda to przyjemna platformówka, która choć nie podbiła serc graczy z PlayStation 5 i PlayStation 4, a wersja na PC potrzebuje jednej poważnej aktualizacji, to deweloperzy odpowiedzialni za projekt wciąż dostarczają nowe stroje dla bohaterów.

Fani mogą systematycznie przebierać swoje postacie w nowe fatałaszki, a najnowsze są związane z premierą God of War Ragnarok. Gracze mogą wskoczyć w stroje głównych bohaterów najnowszej przygody – Kratosa, Atreusa oraz Freji.

Nie możemy w tym wypadku mówić o wielkim rozszerzeniu, ale entuzjaści serii God of War mogą pobrać ubrania, by w przyszłości biegać po światach z Sackboy Wielka Przygoda w ciekawych kostiumach. Aktualizacja jest oczywiście dostępna za darmo – podobnie zresztą jak wiele innych DLC, które znajdziecie na PlayStation Store i dzięki nim możecie poprawić wygląd Waszych bohaterów.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper