Xbox Game Pass z kolejną premierą w grudniu. Matthias Linda potwierdza datę debiutu

News
710V
Chained Echoes
Wojciech Gruszczyk | 08.11, 19:51

Matthias Linda to solowy deweloper odpowiedzialny za Chained Echoes, czyli produkcję RPG inspirowaną 16-bitowymi klasykami ze SNES-a. Twórca jest gotowy, by zaoferować przygodę szerokiej publice i premiera gry odbędzie się w grudniu.

W przyszłym miesiącu katalog Xbox Game Pass zostanie rozbudowany o między innymi Hello Neighbor 2 oraz High on Life, ale okazuje się, że amerykańska korporacja zadbała o jeszcze jedną premierę. Matthias Linda potwierdził, że jego produkcja zadebiutuje 8 grudnia – w tym dniu tytuł trafi na konsole PlayStation, Xboksy, Nintendo Switcha, komputery osobiste (Steam i GOG), ale także do usługi Microsoftu. Tytuł będzie dostępny w GP na konsolach, PC i w chmurze.

Matthias Linda pracował nad tytułem przez siedem lat i podczas rozwijania projektu inspirował się klasykami z Super Nintendo Entertainment System oraz pierwszego PlayStation.

Gracze w tym wypadku trafią na kontynent Valandis, na którym po wiekach wojny wreszcie zapanował pokój. Okazuje się jednak, że w świecie może pojawić się broń masowego rażenia i nowy konflikt może wybuchnąć w dosłownie każdej chwili.

Chained Echoes to zdaniem dewelopera „gra pełna magii, mechów, mieczy, walk z bossami, starć w systemie turowym, złożonej historii i zawartości na około 40 godzin”

Źródło: Gematsu

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper