God of War Ragnarok vs God of War. Porównanie świata potwierdza wielkie zmiany

News
1585V
God of War Ragnarok vs God of War
Wojciech Gruszczyk | 08.11, 16:13

W God of War Ragnarok odwiedzimy wiele krain, które mogliśmy już zwiedzać w God of War z 2018 roku. Wydarzenia sprawiły jednak, że każda z lokacji została odświeżona, a najnowsze porównanie pokazuje istotne zmiany dokonane przez deweloperów.

Akcja z God of War doprowadziła do fimbulvetra, czyli niekończącej się zimy, która ma poprzedzać Ragnarok. Według nordyckich wierzeń to właśnie to wydarzenie jest jednym z upadków ludzi.

W God of War Ragnarok mamy okazję obserwować, jak wyglądają kolejne światy, które zostały dotknięte „wielką zimą” – dobrym przykładem jest Wybrzeże Dziewięciu, ponieważ wcześniej Kratos i Atreus mogli podróżować po tej krainie za pomocą łodzi, a teraz mają okazję wykorzystywać zaprzęg.

ElAnalistaDeBits przygotował bardzo ciekawe porównanie, które pokazuje, jak wyglądał świat w God of War i jak prezentuje się teraz w God of War Ragnarok. Zima nie trafiła do wszystkich miejsc, jednak w każdym pojawiają się mniejsze lub większe zmiany.

W God of War Ragnarok znajdziecie również kilka zupełnie nowych miejscówek, które ze względu na fabułę nie były dostępne w poprzedniej opowieści Kratosa.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper