AEW Fight Forever nie zamierza do Xbox Game Pass [aktualizacja #1]

Plotka
562V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 08.11, 18:57

W przyszłym roku Xbox Game Pass ma zostać rozbudowany o masę mocnych gier na premierę, ale okazuje się, że Microsoft współpracuje z kolejną firmą. Według najnowszego przecieku – AEW Fight Forever ma w dniu premiery trafić do usługi amerykańskiej korporacji.

Forza Motorsport, Wo Long Fallen Dynasty, Atomic Heart, Guilty Gear Strive, Starfield, Lies of P, Hollow Knight: Silksong, Redfall, Ark 2 – to tylko kilka z potwierdzonych gier, które w przyszłym roku zadebiutują w ramach Xbox Game Pass. Microsoft ma jednak znacznie większe plany i na liście najwidoczniej pojawi się najnowsza produkcja studia Yuke's.

Portal Wrestlezone otrzymał wiadomość od „wielu źródeł”, według których AEW Fight Forever ma zadebiutować w ramach Xbox Game Pass. Aktualnie nie znamy daty premiery, jednak jeśli informacja zostanie potwierdzona, to Microsoft wrzuci do katalogu kolejną naprawdę interesującą produkcję.

AEW Fight Forever będzie idealną propozycją dla wielu graczy – choć pewnie dla części klientów Xbox Game Pass w Polsce będzie to wyłącznie mały dodatek do przyszłorocznej oferty. Podobnie zresztą jak oferowanie MLB The Show.

Warto dodać, że AEW Fight Forever jest szeroko promowane przez THQ Nordic, a podczas ostatniego gamescomu odbyły się nawet walki prawdziwych wrestlerów. Gra ma duży potencjał, ponieważ studio Yuke's przez lata rozwijało markę WWE 2K, ale deweloperzy zostali odsunięci od IP.

[Aktualizacja #1]

Twórcy zareagowali na przeciek i poinformowali, że gra nie trafi na premierę do usługi.

Źródło: Wrestlezone

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper