Messi, Neymar i Pogba w Call of Duty na zwiastunie. Twórcy zapraszają na Mistrzostwa Świata

News
1878V
Messi w Call of Duty
Wojciech Gruszczyk | 07.11, 19:18

Najnowszy zwiastun Call of Duty Mobile pokazuje między innymi Messiego z futurystycznym pistoletem. Na ekranie pojawia się także Pogba oraz Neymar, a wszystkie atrakcje mają przygotować graczy na Mistrzostwa Świata.

Już w zeszłym tygodniu pojawiło się potwierdzenie przecieku, który miał przygotować graczy na pojawienie się profesjonalnych piłkarzy w serii Call of Duty. Twórcy nie mogą czekać, ponieważ wydarzenie w Katarze nadciąga, więc otrzymaliśmy nowy zwiastun Call of Duty: Mobile.

Na materiale zobaczycie między innymi brazylijskiego snajpera występującego w Paris Saint-Germain F.C. oraz francuskiego pomocnika próbującego walki o najwyższe laury w Juventusie. Na końcu pojawia się również gwiazdor z Argentyny.

Piłkarzy pod koniec materiału trzymają w ręce bronie, co jest na pewno ciekawym tematem z punktu widzenia marketingu, jednak najwidoczniej agencje PR doradziły zawodnikom, że będzie to dobre dla ich karier – zainteresowani na pewno nie robią tego za darmo.

Pierwszy przeciek sugerował, że Messi, Neymar i Pogba pojawią się również w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2, ale w tym wypadku musimy zaczekać na nowe materiały.

Źródło: PlayCODMobile

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper