Mass Effect 5 z kolejnym tajemniczym materiałem. W grze powrócą znani bohaterowie

News
3519V
Mass Effect Day
Wojciech Gruszczyk | 07.11, 17:55

BioWare pracuje nad dwoma wielkimi projektami i choć na początku zagramy w nowy Dragon Age, to jednak deweloperzy nie zapominają o serii Mass Effect. Twórcy opublikowali kolejny tajemniczy materiał, a fani już rozpoczęli szukanie drobnych szczegółów dotyczących Mass Effect 5.

7 listopada to oficjalnie Dzień Mass Effect (N7 Day), więc BioWare świętuje wydarzenie za pomocą nowego materiału oraz wpisu na blogu. Deweloperzy potwierdzają, że „rozwój przedprodukcyjny przebiega bardzo dobrze”, ale na przygodę przyjdzie nam zaczekać kilka lat.

Gra została zapowiedziana w 2021 roku, jednak nadal deweloperzy nie wkroczyli w pełny proces realizowania projektu, więc tak naprawdę sporo może się jeszcze zmienić. Gracze jednak mogą mieć pewność, że Mass Effect 5 będzie w pełni pozycją single-player.

W Mass Effect 5 mają powrócić „postacie z wieloletniej serii”, a jednocześnie podczas gry zwiedzimy lokacje ze wszystkich czterech dotychczasowych odsłon serii.

Twórcy jednak aktualnie nie zdradzają konkretów, a opublikowali kolejny teaser – ostatni rozbudził wielką dyskusję i pewnie nie inaczej będzie w przypadku najnowszego materiału.

Twórcy potwierdzili również, że ubrania z motywem Mass Effecta pojawią się w The Sims 4 (17 listopada), w cyfrowych sklepach pojawi się promocja na Mass Effect Legendary Edition, a gracze będą mogli kupić również nowy merch z okazji N7 Day.

Źródło: Gamesradar

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper