PlayStation Star z nowymi nagrodami. Sony świętuje i zaprasza graczy po odbiór nagród

News
3772V
PlayStation Stars
Wojciech Gruszczyk | 07.11, 17:26

W PlayStation App na urządzeniach mobilnych pojawiła się nowa zawartość do PlayStation Stars. Korporacja rozwija program lojalnościowy i pozwala zainteresowanym wygrywać nowe nagrody.

Sony uruchomiło PlayStation Stars w zeszłym miesiącu i dzisiaj jesteśmy świadkami pierwszej dużej aktualizacji programu. Korporacja z Japonii zadbała o nową zawartość, która jest związana z między innymi premierą God of War Ragnarok oraz 20-leciem marki Ratchet & Clank.

Jeśli zamówiliście God of War Ragnarok, to otrzymacie „cyfrowy przedmiot kolekcjonerski”, który został zaprezentowany na blogu Sony. Fani będą mogli prezentować go w swojej bibliotece.

title

Fani serii Ratchet & Clank mogą świętować okrągłe urodziny charyzmatycznych bohaterów i za zagranie w dowolną grę z uniwersum na PlayStation 4 lub PlayStation 5 otrzymają oni grafikę z Ratchetem.

title

Sony nagrodzi także graczy, którzy posiadali lub nadal posiadają PS3 Clear Black lub Ceramic White – w tym wypadku zgarniecie cyfrową prezentację urządzenia.

title

Podobnie zresztą wygląda sytuacja z pozostałymi wyzwaniami – wystarczy zagrać w dowolną grę na PS5 lub PS4, by otrzymać Tyranozaura Rexa oraz PlayStation Eye, a dodatkowo korporacja przygotowała także wyzwania dla fanów sieciowej rywalizacji.

title

title

title

Źródło: PlayStation

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper