Blacktail na zwiastunie z rozgrywką. Twórcy z Krakowa pozwolą graczom stworzyć historię Baby Jagi

News
516V
Blacktail
Wojciech Gruszczyk | 07.11, 18:45

Pełne słowiańskiego folkloru Blacktail zostało zaprezentowane na zwiastunie z rozgrywką. Deweloperzy ze studia The Parasight mogą zainteresować wielu graczy, ponieważ w tytule zmierzymy się z serią zróżnicowanych wrogów i będziemy przemierzać surrealistyczny świat.

O Blacktail pierwszy raz pisaliśmy w sierpniu, ponieważ na Opening Night Live pojawił się ciekawy zwiastun gry rodzimego The Parasight. Twórcy zainteresowali tytułem szeroką publikę i najnowszy zwiastun może sprawić, że pozycja wyląduje na celowniku kolejnych graczy.

Materiał pokazuje sporo rozgrywki, podczas której gracze będą wykorzystywać łuk, by wyeliminować najróżniejsze potwory. The Parasight podczas rozwijania przygody inspiruje się słowiańską mitologią, więc w trakcie rozgrywki zmierzymy się z różnymi ciekawymi bestiami.

W Blacktail gracze wcielą się w Yagę, czyli nastolatkę, która zostaje wygnana ze średniowiecznej osady – dziewczyna ma posługiwać się czarami, co nie zostało dobrze odebrane przez jej współtowarzyszy.

Twórcy już wcześniej potwierdzili, że w Blacktail „stworzymy legendę Baby Jagi” i to właśnie gracze będą mogli zadecydować, jak postać będzie odebrana przez kolejne osoby. Przedstawiony zwiastun jest również dobrym wstępem do historii.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper