Call of Duty: Modern Warfare II pod okiem specjalistów. Zobaczcie analizę grafiki

News
1467V
Call of Duty Modern Warfare 2 okładka
Igor Chrzanowski | 05.11, 18:45

Końcówka 2022 roku jest pełna wielkich premier, które w końcu mogą choć trochę pokazać moc next-genów. 

Nie ma co ukrywać, że tworzenie gier cross-generacyjnych bardzo stopuje ich postęp, ale niestety taki mamy rynek i w gruncie rzeczy tak było też i przy poprzedniej generacji. Niemniej jednak tak utalentowane zespoły jak Infinity Ward mają nie tylko pieniądze ale i odpowiednie umiejętności, aby pokazać, że PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S to prawdziwe bestie. 

Najnowszemu Call of Duty: Modern Warfare II przyjrzała się ekipa Digital Foundry i sprawdziła jak tam nowa wersja silnika serii sprawdza się na obecnej generacji konsol. No i zgodnie z przewidywaniami deweloperzy wykonali kawał solidnej pracy. Przede wszystkim PS5 i Xbox Series X mają pełne wsparcie 4K (dynamicznego), płynnie działają w 60 klatkach na sekundę, a w trybie 120 FPS-ów są bardzo blisko tej górnej granicy. 

Sam Xbox Series S też nie odstaje od mocniejszego brata. Tutaj mamy do czynienia z odblokowanymi 60 klatkami na sekundę przy 1440p, co jest bardzo przyzwoitym wynikiem. Wszelkie bajki o tym, że "eska" blokuję gry na większych sprzętach można zatem wywalić do kosza. 

Źródło: YouTube

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper