Mario + Rabbids: Sparks of Hope otrzyma 3 duże dodatki, ale na Raymana musimy zaczekać

News
473V
Rayman w Mario + Rabbids: Sparks of Hope
Wojciech Gruszczyk | 04.11, 20:58

Ubisoft ma duże plany dotyczące Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Produkcja z Marianem i Kórlikami w rolach głównych zostanie w przyszłym roku rozbudowana o trzy rozszerzenia. Do gry trafi między innymi Rayman.

Pierwsze spotkanie Mario z Kórlikami okazało się dużym sukcesem, więc Ubisoft przygotował drugą część i Mario + Rabbids: Sparks of Hope również zostało bardzo dobrze przyjęte. Produkcja trafiła na rynek w trudnym momencie, ale dobre oceny (86%) mogły skłonić część graczy do zainteresowania się tytułem.

Ubisoft chce rozwijać produkcję i w 2023 roku odbędzie się premiera trzech rozszerzeń – na początku roku poznamy nowy tryb, później trafimy na zaczarowaną planetę, a na końcu poznamy przygodę z Raymanem.

„Chodzą słuchy, że chcecie dowiedzieć się więcej o Przepustce Sezonowej do #MarioRabbids Sparks of Hopez

Oto harmonogram:

- DLC: TOWER OF DOOOOM: początek 2023;

- DLC: połowa 2023;

- DLC: końcówka 2023.”

Jak widać plany są naprawdę ciekawe, ponieważ Ubisoft zdecydował się na opracowanie dużych rozszerzeń – nie będą to zwykłe skórki lub kolejne bronie.

Jest to dobra wiadomość dla fanów, ale warto zauważyć, że pierwszy dodatek zatytułowany „Tower of Doooom” będzie dostępny wyłącznie przez Przepustkę Sezonową. Pakiet jest dostępny w droższym (złotym) wydaniu gry lub zainteresowani mogą sięgnąć po zestaw rozszerzeń.

Źródło: UbisoftPL

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper