Xbox Game Pass niczym Marvel Cinematic Universe. Microsoft pokazuje „Fazę X”

Gry
4684V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 03.11.2022, 19:37

W ostatnich tygodniach klienci Xbox Game Pass nie mogą narzekać na nudę. Microsoft postanowił podkreślić mocną ofertę z października i przedstawił „Fazę X”. Korporacja porównuje katalog usługi do Marvel Cinematic Universe.

Katalog Xbox Game Pass w ostatnich miesiącach został rozbudowany o kilka naprawdę znakomitych gier – na Xboksach oraz w usłudze zadebiutowały między innymi Persona 5 Royale, A Plague Tale: Requiem, Scorn czy też pełna wersja Grounded. Nadal czekamy na Pentiment czy też Somerville, ale Microsoft postanowił w ciekawy sposób zaprezentować ofertę. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Na profilu Xbox Game Pass pojawiła się prezentacja aktualnej fazy Xbox Game Pass Gaming Universe – to naprawdę mocne zestawienie, które na pewno zostanie docenione przez wielu graczy. 

„co sądzicie o tej fazie XGPGU (Xbox Game Pass Gaming Universe)”.

Mam tylko nadzieję, że Microsoft będzie kontynuował pomysł i na początku 2023 roku poznamy kolejną fazę Xbox Game Pass Gaming Universe, ponieważ na przestrzeni kolejnych miesięcy do biblioteki wpadnie kilka naprawdę dobrych gier.

Już teraz możemy potwierdzić, że dzięki Xbox Game Pass zagramy w Persona 3 Portable (19.01), Persona 4 Golden (19.01), Age of Empires II: Definitive Edition (31.01), Atomic Heart (21.02) oraz Wo Long: Fallen Dynasty (03.03).

Xbox Game Pass Gaming Universe

Źródło: XboxGamePass

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper