Overdose od Hideo Kojimy na pierwszych ujęciach. Wyciekły materiały prezentujące Margaret Qualley

Gry
34248V
Overdose
Wojciech Gruszczyk | 03.11.2022, 16:25

Powraca temat Overdose, czyli nowej produkcji Hideo Kojimy. Japończyk wciąż nie zdecydował się na zaprezentowanie gry, ale wyciekły nowe materiały, które mają pochodzić z pierwszej zajawki pozycji rozwijanej przez Kojima Productions.

Tom Henderson na stronie Insider Gaming poinformował o wycieku materiałów z Overdose. Insider potwierdził, że zdjęcia pojawiły się na Discordzie, na którym również znajdował się przedstawiciel naszej redakcji – dzięki temu możemy pokazać, jak prezentują się ujęcia z teasera Overdose.

Dalsza część tekstu pod wideo

Według naszych informacji – Kojima Productions przygotował teaser Overdose, na którym pojawia się Margaret Qualley. Aktorka wystąpiła już w Death Stranding. Krótki materiał wideo nie mówi za wiele na temat gry, ale podczas prezentacji pojawia się nazwa pozycji oraz wymowne „Hideo Kojima”

Zdaję sobie sprawę, że jakość nie jest najlepsza, jednak pierwszy teaser Overdose ma prezentować bohaterkę, która przemierza ciemne korytarze z latarką w trzeciej osobie i na opublikowanych fotkach widzimy właśnie tę scenę.

Warto przypomnieć, że Tom Henderson informował o Overdose w czerwcu. Insider otrzymał prośbę od Kojima Productions dotyczącą usunięcia wiadomości, jednak insider nie zdecydował się na ten ruch.

[Aktualizacja #1]

Tom Henderson potwierdza, że są to materiał, o których wspominał:

Źródło: Własne

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper