WRC Generations od dzisiaj na rynku. Oceny w recenzjach i porównanie grafiki z WRC 10

News
1258V
WRC
Bartosz Dawidowski | 03.11, 13:33

WRC Generations wjeżdża dziś na rynek a my już możemy przyjrzeć się recenzjom gry. Do dyspozycji mamy też graficzne porównanie produkcji z WRC 10.

WRC Generations otrzymuje przyzwoite noty w recenzjach, choć o wielkich zachwytach czy zmianach względem WRC 10 nie można tu mówić. Wielką zaletą WRC Generations jest masa zawartości oferowanej już w dniu premiery. IGN stwierdza, że to jeden z najbardziej obszernych pakietów tras i wyzwań w grach rajdowej kategorii. Serwis wystawił WRC Generations ocenę 8/10, doceniając pewne subtelne i pozytywne zmiany w fizyce, co zapewnia bardziej realistyczne doznania rajdowe.

Odrobinę słabszą notę wplepiła grze redakcja GameSpew. Serwis wystawił 7/10, ganiąc WRC Generations „za brak innowacji i konkretnej, naprawdę świeżej zawartości”. Na sporo wad wskazuje też GameReactor. Redakcja wystawiła produkcji 5/10, wskazując na występowanie wielu bugów w „okropnym trybie kariery” i ganiąc „gąbczastą fizykę jazdy” i „kiepskie dźwięki silników”.

Warto rzucić okiem na poniższy materiał wideo z kanału Open Surprise oraz Cycu1, porównujący oprawę w WRC 10 i WRC Generations. Jak widać deweloperzy pogrzebali trochę przy shaderach, zmieniając ogólną prezentację tras na bardziej nasycone, żywsze kolory i zapewniając większy kontrast. Szczegółowość grafiki, łącznie z jakością tekstur, wydaje się jednak bardzo podobna do poprzedniej odsłony serii.

Oceny w recenzjach WRC Generations (skala 1-10):

  • IGN 8
  • GameSpew 7
  • GamingBolt 7
  • Fandom Wire 7
  • GameReactor 5
Źródło: YouTube

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper