FRONT MISSION 1st: Remake z datą premiery. Polacy odświeżają klasyk

Gry
899V
Front Mission 1st: Remake
Wojciech Gruszczyk | 02.11.2022, 18:04

Forever Entertainment potwierdził szczegóły premiery FRONT MISSION 1st: Remake. Produkcja zawita na Nintendo Switcha jeszcze w listopadzie, a wkrótce zobaczymy zwiastun i złożymy zamówienia przedpremierowe na grę.

Forever Entertainment otrzymało w swoje ręce markę Front Mission i deweloperzy na dobry początek przygotowali pełny remake pierwszej odsłony. Deweloperzy potwierdzili dzisiaj dobrą wiadomość i FRONT MISSION 1st: Remake zadebiutuje 30 listopada.

Dalsza część tekstu pod wideo

Polskie studio jutro zaprezentuje nowy zwiastun gry, a 16 listopada ruszą zamówienia przedpremierowe – kupując tytuł przed debiutem otrzymacie 10% rabat, a jeśli posiadacie inne pozycje studia w swojej bibliotece to zaoszczędzicie 15%. Aktualnie jednak nie poznaliśmy ostatecznej ceny produkcji.

FRONT MISSION 1st: Remake to kolejna ciekawa pozycja, która wkrótce zadebiutuje na Nintendo Switchu – nie możemy zapomnieć, że Harvestella i It Takes Two trafią na rynek 4 listopada, a premierę Pokémon Scarlet/Violet zaplanowano na 18 listopada.

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o FRONT MISSION 1st: Remake, to sprawdźcie poniższe porównanie, które zestawia oryginał z nową wersją:

Źródło: Informacja prasowa - Forever Entertainment

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper